Перебування в Херсоні є дуже небезпечним для мешканців. Про це заявив командир окремої групи аеророзвідки "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр".

До речі Емоції мають бути стриманими, – Зеленський прокоментував ситуацію на Херсонщині

Херсон можуть "зрівняти із землею"

За його словами, після деокупації Херсон буде у небезпеці. Коли останній російський солдат залишить місто, почнуться серйозні артилерійські дуелі.

Ворог, зайнявши лівий берег Дніпра як оборонний плацдарм, за декілька місяців зрівняє Херсон із землею. Зробить жорстокіше, ніж із Маріуполем,
– попередив "Мадяр".

Річ у тім, що обласний центр розташований південною стороною вздовж берега Дніпра. Таким чином він буде, як на долоні, в окупантів. Тому військовий закликав людей якнайшвидше виїхати з міста.

"Мадяр" пояснив "відступ" росіян на Півдні: відео

Вірити заявам росіян не варто

Суровікін разом з Шойгу 9 листопада заявили, що відводять війська з правого берега Херсонщини на лівий. Втім, заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що вірити словам росіян не можна. Треба бути завжди готовим до будь-яких дій з їхнього боку.

Українці, за її словами, мусять бути терплячими та чекати на офіційні повідомлення Генштабу. ЗСУ просуваються, витісняючи ворога на всіх ділянках фронту. Зокрема, й на Півдні.

До теми – командування Росії панікує на Херсонщині: відео