Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на своїй сторінці в телеграмі.

До теми Традиції з ГУЛАГу: окупанти в Маріуполі дають людям їжу, якщо ті відбувають трудову повинність

"Фільтраційні" табори вже діють

Усіх чоловіків, які наразі потрапили у "фільтраційні" табори, мусять пройти кілька принизливих "процедур": огляд тіла, перевірка телефону та допит. Деяким людям погрожували розстрілом.

За даними Андрющенка, близько 5 – 10% чоловіків не вдається пройти "фільтрацію". Їх вивозять в Докучаєвськ та Донецьк. Яка подальша доля цих людей – поки невідомо.

Загарбники заборонять пересуватися містом, щоб піймати всіх чоловіків

Вже з понеділка окупанти планують повністю закрити місто на "в'їзд – виїзд", а також заборонити пересуватися районами на тиждень. Так вони збираються виловити усіх чоловіків, які ще залишилася в місті.

Уже далі частину людей мобілізують для бойових дій, ще частина – розбиратиме завали, а так званих "неблагонадійних" – просто ізолюють.

З огляду на всі фактори, окупанти збираються залишити в місті винятково жінок та чоловіків для обслуговування потреб. Ми пов'язуємо це з неможливістю утримувати в місті цивільне населення навіть в мінімально придатних для життя умовах, – наголосив Петро Андрющенко.

Нагадаємо, у Маріуполі зараз надзвичайно складна ситуація: окупанти просто нищать місто і регулярно брешуть. Нещодавно вони знову "взяли в полон" маріупольського безхатька, який спочатку був розвідником, а тепер – снайпером.

Важливо – у Маріуполі морпіхи вирвалися від ворога та з'єдналися з "Азовом"