Про це заявили у Генеральному штабі Збройних Сил України, посилаючись на актуальну інформацію на фронті станом на 18:00.

Важливо Ідея окупантів з "референдумом" в Херсоні провалилася: тепер хочуть приєднати область до Криму

За наявною інформацією, противник здійснив нарощування системи протиповітряної оборони у західній частині Кримського півострова. У Генштабі не уточнили, де саме окупанти розмістили свої системи ППО.

Над Кримським мостом нависла загроза

Попри те, що ППО росіяни розмістили на Заході півострова, а Кримський міст розташований на Сході, слід нагадати, що з'явилася інформація про долю конструкції, що сполучає окупований Крим з Росією.

Так, раніше колишній ватажок бойовиків псевдореспубліки "ДНР" Ігор Гіркін заявив, що Кримський міст приречений на знищення Збройними Силами України. Терорист вважає, що ЗСУ завдадуть ракетного удару по мосту тоді, коли це буде вигідно Україні.

Також він заявив, що Кремлю вже буде пізно і незручно виправдовуватися перед своїми громадянами за зруйнований Кримський міст.

Що про це каже Україна

Як заявив радник глави Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів, поки що в України нема можливості, аби завдати удару по російському мосту через Керченську протоку. Однак доля Кримського мосту вже вирішена. Він обов'язково буде зруйнований – це лише питання часу.

Секретар РНБО Олексій Данілов також підтвердив можливість знищення Кримського мосту. Станеться це "щойно буде можливість".

Додамо, що, за даними ЗМІ, російські окупанти вивели у море з бази у тимчасово окупованого Севастополя майже усі кораблі, які мають на борту ракетну зброю.

Варте вашої уваги – Росія могла втратити ще 1 корабель у Чорному морі: дивіться відео