Таким чином, загарбники хочуть вийти на адмінкордони Луганської області. До речі, російські окупанти зараз намагаються відновити наступальні дії на Луганському напрямку, однак їм не вдається досягти успіху.

Важливо Поперли з усіх сторін, – Гайдай назвав найгарячіші напрямки на Луганщині

На Луганщині очікують масованих атак окупантів

За словами очільника ОВА Сергія Гайдая, найближчими днями очікуються масовані атаки росіян на Луганщині. Зараз окупанти мають на меті виконати наказ диктатора Владіміра Путіна – вийти на адмінкордони Луганської області.

Вони вже стягнули до нас велику кількість живої сили та техніки, вже зараз фіксуємо збільшення кількості обстрілів, як артилерійських, так і авіа,
– зазначив Гайдай.

Він наголосив, що українські захисники вже готові дати відсіч російському ворогу.

Ситуація на Луганщині: останні новини

  • Напередодні Сергій Гайдай розповів, що найгарячішими напрямками зараз є Кремінна та Білогорівка. Однак, отримавши на горіхи від Збройних Сил України, ворог змушений був відійти.
  • Луганські патріоти плідно попрацювали на ділянці залізничного сполучення Щастя-Старобільськ в районі міста Щастя. Як наслідок – знищено устаткування окупантів.
  • За словами очільника ОВА, російські загарбники здійснюють наступальні дії на Луганщині. Ситуація в області є дуже важкою, але контрольованою ЗСУ, які героїчно відбивають атаки окупантів.
  • До речі, зараз по всій Росії розповсюджується інформація щодо нібито захоплення Білогорівки та вивезення звідти людей. Однак ніхто Білогорівку не захоплював, ніхто туди не заходив і ворога там немає.