Моторошний інцидент, пишуть місцеві ЗМІ, стався в тимчасово окупованому Приморську. Артура Ярошевського викрали 9 червня.

Раніше Росія продовжує блокувати евакуацію жителів Херсонської і Запорізької областей, – Верещук

Студент після викрадення не виходив на зв'язок

Ярошевський – голова студентської ради Ногайського професійного коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Спочатку юнака шукали на роботі, а потім вже прийшли до нього додому.

В квартирі Артура загарбники влаштували обшук, забрали з помешкання всю комп'ютерну техніку, яка належала не лише йому, а й мамі та братові.

Хлопця забрали начебто для "профілактичної бесіди"

Росіяни сказали, що заберуть Ярошевського лише для так званої "профілактиної бесіди". Мовляв, це мало зайняти лише годину.

Артура не відпустили і досі

Станом на 10 червня Артура ще не відпустили. Наразі де він та що з ним – невідомо. Є версія, що студента тримають у місцевому відділенні міліції.

Читайте також Цьогоріч у Мелітополі врожай черешні, – Старух розповів, як окупанти грабують аграріїв

Ситуація на окуповані частині Запорізької області: останні новини

  • Окупанти в Запорізькій області посеред дороги можуть забрати в місцевих жителів автомобіль. Загарбники вирішили реанімувати ДАІ і користуються цим, як хочуть.
  • При чому приватну машину можуть конфіскувати просто так, навіть не склавши будь-якого "протоколу".
  • Голова Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що з окупованих територій вийшли бійці росгвардії, а зайшли військові квазіреспублік Донбасу.
  • В Мелітополі загарбники продовжують проводити підготовку до так званого "референдуму".
  • На Запоріжжя росіяни перекинули близько 30 танків. Вони хочуть посилити контроль за трасою Т0812, що пролягає територією Оріхівського та Василівського районів.
  • З часу окупації частини Запорізької області окупанти викрали лише в Мелітополі близько 500 людей. Когось тримають у полоні вже протягом трьох місяців, а 16-річний підліток не повертається додому 60 днів. При чому жодних причин для цього затримання не було.

До теми: мер Мелітополя про деокупації Запоріжжя