Про те, що російські загарбники основні зусилля зосередили на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках, підтвердили й у Генштабі ЗСУ.

Варте уваги Данілов відповів на погрози Путіна бити "туди, куди ще не бив"

Ворог намагається як захопити Сєвєродонецьк, так і відрізати сили української оборони, захопивши трасу Лисичанськ – Бахмут. Саме по цій трасі йде постачання до Лисичанська та Сєвєродонецька. Дорога поки перебуває під контролем українських сил, але прострілюється ворогом. Тому пересування по ній небезпечне.

У Сєвєродонецьку тривають бойові дії з перемінним успіхом. Ворог значно переважає українські сили. Натомість наші воїни завдають противнику втрат. Штурм міста окупантами продовжуються. Напередодні бої тривали у східній частині міста.

За даними очільника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, також відбито штурм росіян у напрямку Новоохтирки та Воронового. У районі Білогорівки противник використовує диверсійно-розвідувальні групи.

Наступ на "трасу життя"

Важливим для ворога залишається і Бахмут, на який наступають з різних сторін. Адже захоплення цього міста дозволить росіянам здійснити наступ на Лисичанськ.

На Бахмутському напрямку українські війська успішно протидіяли та відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Нагірне, Берестове, Криничне, Роти.

Також з метою посилення угруповання на напрямках Попасна, ворог здійснює передислокацію підрозділів.

Дивіться відео про те, як евакуюють людей з Лисичанська під постійними обстрілами