Про це 24 каналу розповів радник глави Херсонської ОВА та військовий ТрО Сергій Хлань. Він також зазначив, що за тією інформацією, яку ми маємо сьогодні – ворог готує "жест доброї волі" на Херсонщині.

Читайте також Жданов назвав два ймовірні варіанти розвитку подій на Півдні

"Але дуже тривожно від того, яким чином росіяни полишали інші міста, це абсолютна руйнація та жорстокість", – побоюється Сергій Хлань.

На думку Хланя, окупанти попри свою "підготовку до референдуму" все ж розглядають те, що їм не втримати Херсонщину на правому березі, адже у них ускладнена логістика постачання зброї.

окупанти розуміють, що втриматись на цій землі не зможуть, тому починають мінувати все довкола,
– каже Сергій Хлань.

"росіяни щось там поставляють понтонними переправами та через Каховську дамбу, але цього не достатньо, аби забезпечити свої запаси на лінії фронту", – резюмує він.

Детальніше про ситуацію на Херсонщині у розмові із Сергієм Хланем: дивіться відео

Примусова мобілізація на Донбасі має нову хвилю

Нова хвиля примусової мобілізації на окупованій території Донбасу розпочалася 1 серпня. Наприклад, на Луганщині окупанти намагаються відновити боєздатність своїх мотострілецьких батальйонів.

Чоловіків забирають просто з вулиць. У Луганську за 40 хвилин на місцевому ринку викрали вантажників – чоловіків забрали у 2 автобуси. Водночас в Алчевську людей викрадають просто з вулиць. Місцеве населення обурене, тому чоловіки намагаються переховуватися.