Про це 24 каналу повідомив військовий експерт Олег Жданов. Він наголосив, що Східний фланг все ж не буде оголений.

До теми Ворог на Півдні намагається відновити зруйновані та пошкоджені мости через Дніпро

Як можуть розвиватись події

Як пояснив Жданов, річ у тім, що на Сході в окупантів була дуже велика перевага, тож зараз, загарбники дещо вирівнюють ситуацію. Тобто за рахунок переваги – російські війська знімають звідти й відправляють на Південь.

Олег Жданов

Військовий експерт

Водночас на півдні може бути 2 варіанти розвитку подій. По-перше, окупанти можуть спробувати наступати й хоча б показати, що вони ще здатні це робити. Зокрема, намагатись відтіснити наші війська від річки Дніпро, щоб ЗСУ не діставали їхні тили

По-друге, як наголосив військовий експерт, російські окупанти можуть також перейти до глухої оборони. Тобто захищатимуть ті рубежі, які вони вже захопили.

Якість військ, які перекидають окупанти

За словами Жданова, частково, війська, які зараз перекидають окупанти на Південь, пошматовані, оскільки свіжих резервів у них немає. Він нагадав, що свіжий ешелон загарбників, який їхав з росії через окупований Крим, нещодавно накрили Збройні Сили України.

Олег Жданов

Військовий експерт

Тепер (окупанти – 24 канал) перекидають війська, які пересуваються всередині України на окупованих територіях. Їх вивели з бою, і вони частково відновили боєздатність, поповнивши особовий склад і техніку.

Жданов назвав ймовірні варіанти розвитку подій на Півдні: дивіться відео


Ситуація на Півдні: останні новини

  • Як повідомила керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталя Гуменюк, аби підготуватися до контрнаступу ЗСУ, окупанти підсилюють сили в Херсонській області. Однак вона наголосила, що загарбники готуються не тільки оборонятися, а й не полишають спроб наступу.
  • Вона заявила, що для цього окупанти можуть перекидати найбільш боєздатні сили з інших напрямків фронту. Утім, Гуменюк зауважила, що поки спроби наступу загарбників точкові та разові, а їхні дії отримують потужну вогневу відсіч від українських підрозділів.
  • Крім того, в ОК "Південь" повідомили, що для російських окупантів перспектива втратити Херсон порівнюється з втратою Москви. Там також наголосили, що ворога дуже дратують успіхи ЗСУ на Херсонському напрямку.