Про це повідомив 24 каналу військовий експерт Петро Черник. На його думку, боротьба із російськими загарбниками у Херсонській області буде нелегкою.

Читайте також Ворогу може бути важко перейти до оборони: у МВС назвали причину

Які сили росія може перекинути на Херсонщину

Черник вважає, що загарбники будуть висмикувати війська з усієї лінії протиборства. Зокрема, перекидатимуть найбільш боєздатні сили з Ізюмського та Донецького плацдармів.

Однозначно, у них найбільш боєздатними залишаються усі підрозділи десанту. Думаю, що саме вони туди будуть перекинуті,
– зазначив експерт.

За його словами, якщо наші ракетники і далі будуть якісно працювати по мостах та військових ешелонах на Херсонщині, то перспективи росіян на утримання цього плацдарму є доволі ілюзорними.

Скільки сил росія може перекинути на Херсонщину: дивіться відео

"Битва буде нелегкою"

Черник зауважив, що війна – неймовірно складне явище. Тут і наступи, і контрнаступи, і вогневі мішки, і вогневі маневри та й узагалі маневри військами.

На жаль, битва буде, і ця битва буде нелегкою,
– заявив експерт.

Він наголосив, що основою основ будь-якої війни є удар там, де противник чекає якомога менше. А від росіян загалом можна очікувати чого завгодно.

Більше про ситуацію на Херсонщині

  • Українські війська мають успіхи на Півдні. Це підтверджують і фахівці з американського Інституту вивчення війни. За їхніми даними, 30 липня українські сили запобігли наступу росії на північному заході Херсонської області.
  • Служба безпеки України перехопила документи, які регламентують проведення фейкового референдуму щодо приєднання Херсонщини до росії. Водночас фінальна дата самого голосування поки не встановлена.
  • Спротив українців на Херсонському напрямку та влучні удари ЗСУ по складах противника є критичними для окупантів. Для ворога перспектива втратити обласний центр порівнюється з втратою Москви.

Зверніть увагу – військовий експерт про наступні 3 місяці на фронті: дивіться відео