Кого вполювала арта ЗСУ

Зі свого боку українська артилерія завдала вогневого ураження по місцях накопичення особового складу та техніки.

Про головне Операція "Свині на грилі", або Чому окупанти втекли з-під Києва й Чернігова

Координати місць скупчення важкої бронетехніки й особового складу окупантів були надані ЗСУ і представникам розвідтовариства аналітичним відділом громадської ініціативи "Права Справа".

Нагадаю, напередодні була оприлюднена інформація аналітичного відділу громадської ініціативи "Права Справа" щодо місць накопичення важкої бронетехніки й ствольної артилерії окупантів в окупованому місті Первомайськ.

Зокрема, повідомлялося про логістичну базу окупантів на території промислової бази "ШПУ з буріння стволів і свердловин", яка розташована за адресою: місто Первомайськ, вулиця Воровського, 22.

Крім того, аналітичний відділ громадської ініціативи "Права Справа" передав координати місць скупчення особового складу окупантів у кількості до 100 осіб і місця зосередження паливозаправників та бойових машин.

Нанесення вогневого ураження по скупченню особового складу та техніки підтверджено представниками окупаційної "адміністрації" на окремих територіях Луганщини.

Варто зауважити, що ворог навмисно розміщує військову інфраструктуру й техніку в місцях масового скупчення цивільного населення, використовуючи його як живий щит і тим самим унеможливлюючи відкриття вогню у відповідь з боку ЗСУ.

Цікаве Подих Смерті: про що зараз говорять російські окупанти

Нові координати для мисливців на рашистів

Вкотре звертаю увагу, що з тилових районів окупованих територій Луганської області важка бронетехніка і вантажівки з особовим складом в напрямок окупованого міста Первомайськ переміщується трьома шляхами, а саме: через Кадіївський міст, через Сокологорівку і село Калинове.

За інформацією місцевих джерел "Правої Справи", останнім часом відзначається активна передислокація важкої бронетехніки і живої сили бойовиків з глибини окупованої території Луганщини в район окупованого міста Сватове. Мовиться про формування штурмової колони для захоплення міст Рубіжне, Лисичанськ і Сєвєродонецьк.

Наразі, за інформацією місцевих джерел, концентрація живої сили окупантів зафіксована в районі Сватівського районного військового комісаріату (місто Сватове, вулиця Державна, 3) та Сватівського відділу поліції в місті Сватове, адреса: вулиця Державна, 11.

Збройні Сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ! І головне – віримо в нашу перемогу!

До теми – російські окупанти з переляку почали рити окопи в Бєлгородській області: дивіться відео