Про це розповів кореспондент 24 каналу з Запоріжжя.

До теми Завдяки успіхам ЗСУ: окупанти стали рідше обстрілювати Харків з артилерії

За його словами, інцидент стався у Мелітополі, звідки напередодні окупанти викрали з краєзнавчого музею скіфське золото.

Очевидно, що окупанти знайшли не все, що хотіли. Бо ввечері 30 квітня вони викрали співробітницю краєзнавчого музею Галину Кучер та вивезли в невідомому напрямку. Мабуть, щоб дізнатися, де решта золота,
– заявив кореспондент.

Він каже, що у цієї жінки вдома залишилася лежача матір, за якою треба доглядати. Де Галина Кучер – досі ніхто не знає.

Окрім того, кореспондент повідомив, що з музеїв тимчасово окупованого Криму відправили до Мелітополя "експертів", аби вони оцінили скіфське золото. Цю ж інформацію підтвердив і мер міста Іван Федоров. За його словами, "експерта" для оцінки скіфського золота привезли 30 квітня.

Кореспондент про викрадення скіфського золота та співробітниці музею:


Викрадення скіфського золота: останні новини

  • В окупованому Мелітополі росіяни захопили краєзнавчий музей, в якому зберігається скіфське золото. Мер міста Іван Федоров запевнив, що росіяни його вивезли чи заховали.
  • Втім, голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух спростував інформацію про викрадення цієї цінності. За його словами, всі найцінніші речі було вивезено з музеїв області ще в березні в інші регіони України.
  • Додамо, що Скіфське золото датується IV століттям до нашої ери. Його археологи знайшли приблизно 70 років тому в Мелітопольському кургані.
  • Окрім того, раніше російські окупанти вивезли всі цінні експонати з музеїв Маріуполя. Зокрема, забрали звідти оригінали багатьох картин та унікальні ікони.

Відео до теми – Зеленський поговорив з мером Мелітополя, якого звільнили з полону