Нові фото будівництва оприлюднило видання "Ведомости".

Читайте також: "Дасть команду – проїдемо": колаборант Аксьонов про Путіна та кримський міст

Окупанти обіцяють відкрити міст вже 9 травня, а першим по ньому повинен проїхати російський президент Володимир Путін.

Зазначимо, асфальт на автомобільній частині Керченського мосту укладено вже на 80%. Загалом, довжина двох ниток мостів тягнеться по 19 кілометрів, третина з яких проходить над морем.

За інформацією видання, залишилося облаштувати саму дорогу на мосту – на окремих ділянках натягнути ванти, укласти асфальт, нанести розмітку, доробити розділовий бордюр і огорожі. Після повноцінного запуску моста поромна переправа, швидше за все, буде закрита через непотрібність.

Нагадаємо, зі слів окупантів так званий "Кримський міст", яким окупанти хочуть з'єднати анексований Крим з материковою Росією, скоріш за все, почне функціонувати у грудні 2018 року. Також керівник організації ОУН Микола Коханівський заявив про можливість підриву Керченського мосту, який будують російські окупанти. У Росії вже відповіли на такі погрози.

Що таке "Кримський міст"? Росія будує міст через Керченську протоку, який повинен з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність має скласти 19 кілометрів, відтак, він буде "найдовшим у Росії". Завершити будівельні роботи планують до кінця 2018 року.