Пляжі для армії РФ

У Севастополі окупаційна влада відібрала у жителів змогу відпочивати на пляжах. Їх відгородили для потреб російських збройних сил.

Цікаво! Крим страждає від нового екологічного лиха – фото та відео

"На всій території Ласпі відкритими залишились 50 метрів і пляж невеликий біля "Бухти мрії", – сказала громадська активістка.

Хто відпочиває у Криму

До окупованого Криму таки приїжджають відпочивати з Росії. Щоправда, ті, хто замість коштів на відпустку та оздоровлення отримали путівки на півострів. А декому за кордон – просто зась.

"В мене чоловік у МВС працює. У них там заборонено, не рекомендується (їхати за кордон, – 24 канал)", – сказала жителька Криму.


На пляжах в окупованому Криму майже немає відпочивальників


Пусті пляжі у Криму

Яка ціна відпочинку

У соцмережах пишуть – "нормальні російські" туристи поїхали не до Криму, а в Туреччину. І, як приклад, наводять ціни.

Варте уваги! У мережі висміяли порожні пляжі окупованого Криму

"Ми з чоловіком могли елементарно з'їздити в Туреччину за 55 тисяч. Тут у нас понад 100 тисяч йде", – пояснила туристка з Росії.

Скільки коштує відпочинок в окупованому Криму – детальніше читайте тут

Черги за українськими паспортами

Жителі окупованого півострова тепер надають перевагу закордонним курортам. Та вже штурмують паспортні столи на Херсонщині, аби отримати український біометричний паспорт. За їхніми словами, російський не дає змоги для безвізових подорожей.

Дивіться відео, як кримчани стоять у чергах заради українського закордонного паспорта:

Чому кримчани не можуть виїжджати за кордон з російськими паспортами? З березня 2014 року у Криму почали видавати російські паспорти. Проте Євросоюз, США та інші країни, які не визнають Крим територією Росії, заявили, що не пускатимуть жителів півострова, які отримали російський закордонний паспорт. Через це їздити за кордон жителі окупованого півострова можуть лише за паспортами України.