Екологічною катастрофою також і на міському пляжі Керчі, де відчутний гострий запах каналізації, пише видання "Крим.Реалії".

Дивіться також: Сезон, але це не точно, – у мережі висміяли порожні пляжі окупованого Криму

Так, результати дослідження окупантів показують, що вміст іона амонію перевищує норму в 168 разів. Не краща ситуація і за іншими показниками.

Про загрозливу ситуацію в окупованому Коктебелі місцеві жителі розповідали у соцмережах ще у перші дні липня. Водночас у тамтешній адміністрації країни-окупанта заявляють, що стурбовані жителі звернулись до них із цим питанням.

Кримчани в соцмережах називають те, що відбувається, екологічною катастрофою. Її наслідки видно на фото і відео, які місцеві публікують в соцмережах.

Місцевих оборює байдужість окупаційної влади Криму до ситуації в Коктебелі. На їхню думку, чиновники всіляко намагаються замовчувати проблему.

Однак проблеми не лише тут. Схожа ситуація спостерігається в багатьох інших регіонах Криму – забруднення морської води відчувається практично всюди.

Екологічною катастрофою називають ситуацію і на міському пляжі Керчі, де, за словами очевидців, відчувається гострий запах каналізації. Неприємний запах неабияк дошкуляє російським туристам.

Вас не було, не смерділо,
– пише один із користувачів.

ЩО ще відбувається на півострові: В окупованому Криму панікують і протестують, щоб повернули воду з України

На проблему неприємного запаху і нечистот скаржаться жителі інших міст окупованого півострова – зокрема, Севастополя, Феодосії, Ялти, Алупки.