В Україні Царьов був членом фракції Партії регіонів і навіть кандидатом на посаду президента на позачергових виборах у 2014 році. Зараз він перебуває у кримінальному розшуку. Детальніше про зрадника – читайте у матеріалі 24 Каналу.

До теми Окупанти заявили, що у Царьова стріляли: він у "дуже важкому стані"

Чим відомий зрадник Царьов

У квітні 2014 року Царьов, спілкуючись з сепаратистами у Донецькій ОДА, заявив, що готовий стати лідером так званого "Південно-Східного руху".

У травні того ж року Генеральна прокуратура України подала до Верховної Ради подання на позбавлення Царьова мандату народного депутата України.

У червні 2014 року він був обраний "спікером парламенту" так званої "Новоросії". Також Царьов відноситься до "комітету порятунку України", який створили у Москві у 2015 році колишні високопосадовці України часів президентства Януковича.

3 червня 2014 року Верховна Рада вирішила притягнути до кримінальної відповідальності, затримати та арештувати Царьова. Однак згодом його випустили на волю.

Після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році Царьов підозрюється у співпраці з Росією. Він брав участь у пропагандистських зйомках на окупованих територіях Київської області.


Під Києвом з окупантами засвітився Царьов / Скриншот з відео

Також відомо, що зрадник пропонував голові військової адміністрації Кривого Рогу Олександру Вілкулу здати місто російським терористам.

У вересні 2022 року СБУ повідомила Царьову про підозру в державній зраді та у незаконному перетинанні державного кордону з метою заподіяння шкоди інтересам України.

4 листопада 2015 року Генеральна прокуратура України почала процедуру заочного засудження Царьова. У березні 2023-го Київський апеляційний суд залишив без змін попередній вирок суду зраднику – його засудили на 12 років ув'язнення. У травні 2023 року СБУ оголосила Царьову підозру.

Гучні скандали з Царьовим

  • У 2013 році Царьов заявив, що День Конституції – це не свято, а "день ганьби українського народу".
  • Того ж року зрадник пропонував зробити суржик державною мовою в Україні.
  • У квітні російське видання оприлюднило інтерв'ю з Царьовим, в якому він заявив, що "ніяких російських окупантів в Україні немає".