Олександр Бакликов, який у вересні 2023 року вирушив на війну, героїчно відійшов на той світ. Подвиг захисника відзначили колеги та побратими, згадуючи його як справжнього патріота та захисника.

Дивіться також Громадський активіст і автор петиції про казино: що відомо про загиблого Павла Петриченка

Мер Лебедина загинув на фронті

Спільнота міста Лебедин Сумської області оплакує втрату Олександра Бакликова, який віддав своє життя за мир та свободу своєї країни. Його самопожертва стала символом незламності та відданості рідній землі.

Колишніх десантників не буває. І мені здоровому, досвідченому десантнику неймовірно боляче ховати наших дітей, які гинуть за Україну, за кожного з нас,
– звернувся Олександр Бакликов перед від'їздом на передову.

Захисник у цивільному житті був не лише мером, а й вчителем, підприємцем, лідером громади. Його життєвий шлях відзначений численними досягненнями та внеском у розвиток Лебедина, хоча й слід сказати, що восени 2021 року розвивався скандал з його відстороненням з посади мера. Але у травні 2022 року Бакликов поновився через суд.

У 2015 році Бакликов уперше став міським головою, а у 2020 році був переобраний, отримавши підтримку майже 40% виборців. Його політична кар'єра була перервана рішенням стати на захист країни в найскладніший період.

Співчуття висловлюють міські голови сусідніх міст, а також громадськість. Юрій Бова, мер Тростянця, та Костянтин Волков, голова Недригайлівської громади, згадують Бакликова як відважного та принципового керівника, який не вагався прийняти виклик війни.

Редакція 24 Каналу також висловлює співчуття усім рідним, близьким та знайомим українського захисника.

Україна втрачає найкращих

  • Нещодавно на фронті загинув відомий громадський активіст Павло Петриченко. Він був проєктним менеджером і учасником громадських ініціатив. Після початку вторгнення захисник займався розбудовою великого волонтерського центру, а у квітні пішов до ЗСУ.
  • Крім того, стало відомо, що снайперка Катерина Шинкаренко загинула 22 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання при відході з Авдіївки Донецької області. Захисниці було всього 30 років. У неї залишився чоловік Андрій, а також син Денис.