Сирський – командувач Сухопутних військ Збройних Сил України – заявив, що окупантам не вдалося досягнути тих цілей, які вони ставили упродовж останніх місяців.

Зверніть увагу У ГУР оцінили стан справ із боєприпасами в Росії: висновки дещо неочікувані

Вони неодноразово визначали для себе терміни захоплення тих чи інших населених пунктів, виходи на певні рубежі, потім їх переносили – ці завдання в них дійсно провалені,
– наголосив Сирський.

Окупанти намагаються наступати на кількох напрямках

Водночас він додав, що окупанти досі намагаються наступати на низці напрямків. Ворог має ресурси для цього. Напередодні Сирський повідомив: окупанти готуються наступати на Сіверському напрямку. Зафіксували, що окупанти переміщують підрозділи "шторм". Також російські окупанти здійснюють формування штурмових рот.

Українські герої міцно тримають оборонні рубежі. Ворогу завдають колосальних втрат. Станом на 12 січня Генштаб ЗСУ заявив, що ліквідувати вдалося вже 368 460 російських окупантів.

Також у Bild наголосили, що зимовий наступ Кремля – остаточно провалився. Ворог намагався посіяти хаос на території Харківської та Донецької областей. Однак воїни ЗСУ зламали усі плани окупантів.