Про плани розширення Кабінету міністрів та імовірні призначення прем'єр розповів у коментарі телеканалу ICTV.

Читайте також: Олексій Резніков може стати міністром окупованих територій: що про нього відомо

Ми вирішили розділити Міністерства ветеранів та окупованих територій, таким чином будуть окремі міністерства. Ми запропонували цю посаду відомому юристу Олексію Резнікову,
підкреслив Олексій Гончарук.

Водночас він підкреслив, що вважає цілком імовірним, що такі зміни відбудуться вже найближчим часом. Прем'єр також запевнив, що внесе, а парламент підтримає призначення Резнікова.

Що відомо про Олексія Резнікова

  • Юрист, партнер юридичної фірми "Астерс". Родом зі Львова, народився у 1966 році.
  • Тривалий час був заступником київського міського голови Віталія Кличка. Спочатку у період 2014-2015 років як заступник мера Києва, а потім – у 2016-2018 роках – заступником голови КМДА.
  • Разом з Сергієм Власенком був адвокатом кандидата на пост президента Віктора Ющенка у справі про невизнання другого туру виборів 2004 року.
  • У 2019 році Олексій Резніков працював незалежним членом наглядової ради АТ "Ощадний банк України". Втім попри доволі великий послужний список як юриста, у нього фактично відсутній дипломатичний досвід.
  • У вересні 2019 року став представником України у Мінській групі. Був у складі української делегації на зустрічі Нормандської четвірки у Парижі.

Що відомо про об'єднання міністерств?Окремо міністерства у справах ветеранів, а також тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб існували у попередньому Кабінеті міністрів України – за прем'єрства Володимира Гройсмана.

Втім у перший день роботи Верховної Ради України 9 скликання міністерства були об'єднані, а очолив Міністерство ветеранів, окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб очолила Оксана Коляда.