Підкреслимо, що нардепка ніяк не відреагувала на заяву депутатки "Слуги народу" Галини Янченко про вихід з партії. Янченко назвала поведінку Шуляк "негідною" та "огидною", а також сказала, що йде з посади.

Читайте також "Де ростимуть наші діти": у "Голосі" прокоментували скандальну реформу містобудування

"Не хотіла, не планувала і не прагнула": Шуляк спробувала виправдатися

У своєму дописі Олена Шуляк заявила, що вона намагається дати бійцям "упевненість у тому, що вони мають відігравати провідну роль у відновленні країни". Нардепка попросила вибачення у військового і додала, що не хотіла образити його.

Зазначимо, що імені бійця глава партії так і не назвала. Мовиться про Олега Симороза – воїна ЗСУ, юриста та активіста, який піддав жорсткій критиці законопроєкт її авторства.

І якщо якісь мої вчинки або слова чимось образили бійця, я прошу вибачення. Я точно цього не хотіла, не планувала і не прагнула. А якщо це так було сприйнято – перепрошую,
– написала Шуляк.

Зверніть увагу Лобіює інтереси забудовників: які недоліки скандального законопроєкту 5655

Скандал з лідеркою партії "Слуга народу": що трапилося

  • 13 грудня Верховна Рада підтримала скандальний законопроєкт 5655 про реформу містобудування. Його авторкою є глава партії "Слуга народу" Олена Шуляк.
  • Після цього, юрист та військовий ЗСУ Олег Симороз розкритикував рішення Ради та особисто Шуляк у своєму дописі у соцмережах. Він був щиро обурений, адже витратив багато часу та сил на боротьбу із забудовою.
  • 17 грудня Олена Шуляк прийшла у палату до Симороза. Військовий перебував там, адже втратив обидві ноги, підірвавшись на ворожій міні.
  • Однак главу "Слуги народу" не надто цікавив стан здоров'я бійця. Натомість вона прийшла, щоб "з'ясувати стосунки".