Це сталося, коли вони підійшли до одного з магазинів, щоб попити водичку. Чи постраждав хтось із російських загарбників – достеменно невідомо.

Дивіться також Мінус майже 800 окупантів та 100 одиниць російської техніки: втрати ворога на 2 липня

По росіянах вдарили в Олешках

Сухопутні війська Збройних Сил нашої держави 2 липня у своєму телеграм-каналі опублікували відео, де показали, як вони працювали по окупантах. На кадрах чітко видно, як дрон з вибухівкою підлетів в тимчасово окуповані Олешки на Лівому березі Херсонської області.

По росіянах вдарили в окупованих Олешках / Відео з телеграм-каналу Сухопутних військ ЗСУ

В цей час російські солдати зупинилися біля одного з місцевих кіосків чи магазинчиків, ймовірно, щоб попити воду та відпочити. В цей час по них пустили вибухівку, удар якої не на жарт налякав загарбників.

Від цього удару окупанти попадали на землю та почали по-пластунськи повзати. Через кілька моментів вони все ж підвелися та дали драпу кудись в інше місце в окупованому місті.

Нещодавно у мережі показали роботу HIMARS по окупантах

  • Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський 22 червня оприлюднив відео знищення окупантів та їхньої техніки. Ця робота відбувалася на Бахмутському напрямку.
  • Сирський наголосив, що внаслідок удару мінімум вісім росіян стали "двохсотими". Крім цього, ворог також втратив свій міномет "Тюльпан".
  • Цікаве відео також оприлюднили й в Міноборони. Там попередили окупантів, які лишаються в анексованому Криму, про "гарячий туристичний сезон", а також про "постійну штормову погоду". До того ж у міністерстві закликали росіян "якомога швидше їхати з Кримського півострова".