13 вересня прес-служба НАБУ повідомила, що очільника Мінінфраструктури підозрюють у незаконному збагаченні та недекларуванні доходів.

Читайте також: "Це фейк": Омелян прокоментував інформацію про продаж продукції компанії дружини у РФ та Криму

У своєму Facebook Омелян повідомив, що співробітники НАБУ прийшли до нього о 8:40 ранку.

За словами міністра, йдеться про "підозру за "незаконне збагачення" десять років тому, "користування чи придбання" машини для брата та недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року".

Щодо суті справи: за дивним збігом обставин, її відкрили одразу після мого візиту під суд над Мартиненком. Впродовж півтора року перевірили все: пошту, месенджери, обшукали, опитали всіх знайомих, родичів, друзів,
– зауважив міністр.

Читайте також: Порошенко подарував синові частину свого будинку та чимало грошей: декларація

За його словами, шукали сенсацій, але не знайшли "те, чого немає".

"Мій висновок: якщо це найбільші "злочини", які змогли мені інкримінувати за час моєї роботи міністром, то мені не соромно дивитися в очі ані нашим громадянам, ані іноземним партнерам, ані керівництву країни... Вітаю, вибори почалися", – написав Володимир Омелян.

Брифінг на цю тему міністр анонсував на 17:30 13 вересня у Міністерстві інфраструктури.

Вранці 13 вересня НАБУ повідомило про підозпру міністру інфраструктри Володимиру Омеляну у незаконному збагаченні та недекларуванні і оприлюднило інфорграфіку про те, у чому підозрюють міністра.


НАБУ оголосило підозру міністру Омеляну у незаконному збагаченні

Хто такий Володимир Омелян?На посаду міністра інфраструктури Омелян був призначений 14 квітня 2016 року. З березня по грудень 2014 був керівником Служби Міністра Кабінету Міністрів України, а з грудня 2014 до квітня 2016 був заступником міністра інфраструктури, яким тоді був Андрій Пивоварський.

За часів правління Омеляна в Україну прийшов Uber та Ryanair, почалось реформування "Укрзалізниці" і масштабні ремонти доріг в Україні.

Його дружина – відома українська дизайнерка Світлана Бевза.