Вранці 13 вересня стало відомо, що співробітники Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну. Йому закидають незаконне збагачення та недекларування доходів.

Читайте також: Після розслідування журналістів НАБУ зобов'язали відкрити проти міністра юстиції провадження

Омелян підтвердив вручення йому підозри співробітниками НАБУ, зазначивши, що "сенсацій не знайшли".

Клопотання щодо обрання запобіжного заходу міністру інфраструктури надійшло у Солом’янський районний суд міста Києва. Суддею у цій справі автоматизована система призначила суддю Ганну Сергієнко.

Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що прокурори не клопотатимуть про арешт чи затримання Омеляна, а проситимуть про запобіжний захід міністрові у вигляді застави в розмірі 5 мільйонів гривень.

Пізніше у Солом’янському райсуді столиці уточнили, що засідання у справі про обрання запобіжного заходу Омеляну призначене на 10:00 14 вересня в приміщенні суду за адресою Вознесенський узвіз, 10-Б.

Хто такий Володимир Омелян?5-й міністр інфраструктури України. На посаду глави міністерства в уряді Володимира Гройсмана був призначений 14 квітня 2016 року. З березня по грудень 2014 був керівником Служби Міністра Кабінету Міністрів України, а з грудня 2014 до квітня 2016 був заступником міністра інфраструктури, яким тоді був Андрій Пивоварський.

За часів правління Омеляна в Україну прийшов Uber та Ryanair, почалось реформування "Укрзалізниці" і масштабні ремонти доріг в Україні.

Його дружина – відома українська дизайнерка Світлана Бевза, яка була фігуранткою кілької гучних скандалів.