Про це йдеться у відповідь на звернення юристів "Тисни" (Bihus.Info) за матеріалами програми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Провадження мають відкрити за ст. 366-1 "Декларування недостовірної інформації".

Читайте також: "Шукали сенсацій": Омелян блискавично відреагував на звинувачення НАБУ


Ухвала Солом'янського суду

Зауважимо, що НАБУ ще не отримало ухвали суду, тож поки кримінальне провадження не відкрили.

Нагадаємо, раніше журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" з’ясували, що племінниця міністра Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля Lexus NX200.

Водночас, відповідно до електронної декларації Петренка він не має власного житла, а мешкає в орендованому. А його племінниця не мешкає в жодній з двох записаних на неї квартир дівчина. А проживає в третій, маминій, – на бульварі Шевченка.

В декларації міністра вказано, що він володіє 11-річним Volkswagen Golf, але при цьому користується орендованою Toyota. При цьому Петренко має солідні суми в готівці та на банківських рахунках.

Свою участь в придбаннях племінниці міністр Петренко спростував. При цьому він підтвердив, що у травні мав спільний відпочинок з нею у Туреччині і сплатив за нього.

Повний випуск розслідування програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" дивіться тут.