Україна консультується з партнерами по нормандському формату щотижня, інколи – й по декілька разів. Про це повідомив глава ОП Андрій Єрмак.

Читайте також У Франції сподіваються, що дискусії у нормандському форматі скоро відновляться

Очільник Офісу Президента також зауважив, що лише упродовж минулого тижня 2 чи 3 рази розмовляв з представниками Франції та Німеччини.

Думаю, що відеоконференція або перемовини трьох країн – Німеччини, Франції та України – відбудуться дуже скоро,
– підкреслив він.

За словами Єрмака, триває нормальний процес консультації. Перемовини, хоч і непрості, але вони продовжуються. Адже Україна має принципову позицію.

"Ми маємо досягти миру, припинити війну, повернути всі наші землі та всіх наших людей. Ми не зупинимося, поки не досягнемо цього результату", – зазначив він.

Єрмак про перемовини у нормандському форматі: дивіться відео

Про переговори без Зеленського

Крім цього, очільник офісу Зеленського також прокоментував перемовини Меркель, Макрона та Путіна, які відбулися нещодавно без Зеленського.

"Це були переговори 3 країн й до нормандського формату це має такий же ж стосунок як сьогодні б будь-які 3 країни зустрілися й проговорили свої питання", – пояснив він.

Так, там дійсно говорили про питання війни на Донбасі. Але хотів би одразу сказати, що зрадофіли знову придумують якісь фейки,
– підкреслив Єрмак.

"Ціна їм нам вже зрозуміла після розмови Зеленського та Байдена. Адже напередодні цього було також багато чуток, фейків, коментарів тощо", – підсумував він.