Позов отримали в Касаційному адміністративному суді 23 травня. Колегію судів вже призначили у складі судді-доповідачки Ірини Васильєвої (головуюча), Світлани Пасічник, Валентини Юрченко, В'ячеслава Хохуляка і Миколи Гусака, передає "Слово і Діло".

Читайте також: Боротьба за губернатора Харківщини: Аваков і Кернес не готові випускати область зі своїх рук

Хто такий Сергій Семочко

Це екс-очільник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ у період з 2015 по 2017 роки, екс-очільник Головного управління СБУ у Києві та області у 2017-2018 роках. А з липня 2018 року обіймає посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Коротко про скандал навколо Семочка

У жовтні 2018 року журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" опублікували розслідування. Вони встановили, що Сергій Семочко – перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України – володіє статками, які неможливо пояснити офіційними доходами. При цьому його найближча родина отримала громадянство РФ і веде бізнес в окупованому Криму.

Пізніше Семочко дав інтерв'ю і записав відеозвернення щодо розслідування програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", де звинуватив журналістів у брехні. У відповідь розслідувачі ретельно проаналізували слова Семочка та опублікували матеріал "Скільки разів збрехав одіозний Семочко в скандальному інтерв'ю".

12 квітня 2019 року Петро Порошенко своїм указом звільнив Семочка з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки.

Відео розслідування "Наші гроші" про Сергія Семочка: