Раніше представники ОПЗЖ на Полтавщині виключили Киву з партійного осередку. Депутати аргументували це тим, що з боку Іллі Киви спостерігають постійні образи у їхній бік.

Важливо На жаль, не маю російського громадянства, – Кива вкотре осоромився

Як пише телеграм-канал PavlovskyNews з посиланням на власні джерела, виключення Киви з партійного осередку домоглися люди Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна. Сталося це за гучні та непоодинокі "зашквари" нардепа, зокрема:

Більше про це Кива з автоматом і салютом "відзначив" роковини вбивства Бандери

Згодом Ілля Ківа підтвердив його виключення з партії ОПЗЖ, яке відбулося на конференції Полтавської обласної організації. Тепер нардеп чекає, коли порушать питання про виключення його з фракції.

Що про своє виключення думає Кива

Він наголосив, що не давав їм можливість зливати й продавати партію, підробляти документи.

Може бути їм дійсно не подобається моя позиція щодо президента Росії. Це нормальна історія, ми маємо право на свою точку зору і позицію. Я готовий як до діалогу, так і до різких безкомпромісних дій,
– заявив Кива.

Нардеп уточнив, що поки не отримав відповіді по цій ситуації від керівництва партії.

Кива прокоментував його виключення з ОПЗЖ: дивіться відео

Що варто знати про Іллю Киву

Це народний депутат від партії ОПЗЖ, який неодноразово "світився" у пресі через свою поведінку. До прикладу, у лютому 2021-го Ілля Кива назвав українців "рабами" і розповів про нібито залежність державних структур в Україні від США. З останніх "зашкварів" нардепа можна згадати: