На все свій час, – Кива

Політик записав відео у якому заявив, що Служба безпеки України розпочала щодо нього перевірку. Мовляв, правоохоронці аналізують його контакти з росіянами.

До теми Кива заявив, що наступного року Путіна з днем народження привітає вся Верховна Рада

За словами Киви, працівники СБУ перевіряють, чи є у нього куратори або ж політтехнологи з Росії. Крім того, правоохоронці встановлюють наявність у нардепа громадянства країни-агресора.

Хочу офіційно заявити СБУ, що, на жаль, в мене немає російських кураторів. На жаль, немає російських політтехнологів та, на жаль, немає російського громадянства. Мабуть, на все свій час, або ж наразі я добре справляюся і без цього,
– заявив нардеп.

Дивіться відео чергової скандальної заяви Киви:

Останні скандали з проросійською ОПЗЖ

  • 18 жовтня член партії Вадим Рабінович побував у Москві. Він навідався до заступника голови адміністрації російського президента Дмитра Козака. Український політик поскаржився на українську владу та запевнив, що ніякої "зради" у його діях нема.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що якби у підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука було російське громадянство, його б спробували обміняти на полонених українців. Сам кум Володимира Путіна каже, що у нього є лише громадянство України.