Під час зустрічі Вадим Рабінович вже традиційно поскаржився московським кураторам на українську владу, а також запевнив, що жодної зради в таких його поїздках немає.

До слова Кива з автоматом і салютом "відзначив" роковини вбивства Бандери

Рабінович у Москві

Пройшла зустріч в Москві з заступником керівника АП Росії Дмитром Козаком! Я довів до Дмитра Миколайовича позицію нашої партії щодо ключових питань зовнішньої та внутрішньої політики! Працюємо далі! Нас не зламати!
написав політик у фейсбуці.

Крім того, у проросійській партії відзначили, що жодної зради в таких поїздках немає. Мовляв, під час однієї з таких вдалося домовитися про купівлю в Росії газу на "вигідних для України умовах".

"Так, делегація "ОПЗЖ" їздила в Москву, оскільки ми розуміємо, що представників нинішньої влади там бачити не хочуть. Так, ми домовилися з російською стороною про ціну на газ 173 доларів за метр кубічний. Скажіть, який злочин проти України ми здійснили?" – заявив Вадим Рабінович.

Поїздки проросійських політиків у Москву

  • Протягом усієї російсько-української війни проросійські політики з "Опозиційної платформи – За життя" регулярно літали в Москву. Щоправда, жодного разу українська влада їх на це не уповноважувала, тож вони літають виключно як приватні особи.
  • Тим не менш, партія регулярно виробляє довкола цих поїздок власну піар-компанію. Буцімто вони – "єдині в Україні, хто ще може спілкуватися з представниками Кремля".
  • Зазвичай делегації ОПЗЖ їздили в Москву на чолі з Віктором Медведчуком та Юрієм Бойком. Втім, кум Володимира Путіна зараз перебуває під домашнім арештом через підозру в державній зраді.