Про це 24 Каналу розповів політолог Дмитро Орєшкін, зауваживши, що КНДР та Росія навіть підписали договір про партнерство.

Дивіться також Чому Путін заговорив про зміну ядерної доктрини Росії та куди веде "спіраль ескалації"

Або Кім кине Путіна, або навпаки

Як наголосив Орєшкін, в договорі стверджується про допомогу, якщо буде "агресія" проти одного з учасників. Ці домовленості насправді нічого не варті.

Такі союзи довго не живуть. Ці автократи не зважають на домовленості. Вони підтримують їх доти, доки це вигідно. У 2010 році та ж Росії підтримала санкції проти КНДР. А в 2017-му Путін особисто організував санкції проти КНДР у сфері науки, промисловості, торгівлі. Минуло пару років – і тепер "вічний" союз з КНДР,
– розповів Орєшкін.

Найімовірніше, зараз КНДР отримає від Росії ядерні технології. Путін – досить мстива людина, тому він хоче помститися країнам Заходу, які підтримують Україну. Ситуація в регіоні буде більш напруженою.

Це може вдарити і по Китаю. Йому не потрібна сильно незалежна КНДР. Хоча б через те, що тоді Південна Корея та Японія починають ще краще ставитися до США. Сильні позиції цього троїстого союзу також Китаю не на користь,
– припустив Орєшкін.

Візит Путіна до КНДР: коротко

  • Упродовж 18 – 19 червня Путін перебував в КНДР. Там він підписав договір про партнерство. Він передбачає надання допомоги в разі "агресії" проти одного з учасників. Очевидно, що КНДР допоможе допомагати Росії у війні проти України.
  • Як наголосив радник голови ОП Михайло Подоляк, ця угода може мати наслідки винятково у військовій сфері. КНДР у повному обсязі працюватиме над вбивством цивільного населення України.