Про це Сотник повідомив російському виданню "Главред".

Читайте також: Родичі Путіна відмивали російські гроші у Лондоні, – ЗМІ

Практично кожен робочий день глави Росії починається з півторагодинної молитви. У мене є такий інсайд, що наш президент останніми роками став дуже набожною людиною,
– розповів журналіст.

У той же час, за його словами, сварка російського президента з главою РПЦ патріархом Кирилом є дуже серйозною, зокрема, в політичному плані.

"Тому будь-яка поразка патріарха Кирила – це безумовна радість для Володимира Путіна", – зазначив Сотник.

Що відомо про сварку патріарха Кирила та Путіна? Як повідомляли російські ЗМІ, відносини між російським президентом та главою РПЦ стали напруженими ще у 2017 році. Мовляв, виною цьому послужив конфлікт Кирила із єпископом Єгор'євським Тихоном, якого також називають духівником Путіна. За даними ЗМІ, главу РПЦ не влаштовує близькість священнослужителя до президента та великі амбіції. Зазначається, що Кремль неодноразово зіштовхувався із проблемою в організації спільних заходів за участю єпископа та патріарха. Очільник РПЦ намагається вплинути на те, щоб духівник Путіна не брав у них участь.
Окрім цього, у ЗМІ з'являлась інформація, що відносини Путіна та патріарха Кирила почали погіршуватись ще з початком агресії РФ в Україні. Мовляв, глава РПЦ не хотів псувати відносини із українською владою.