Як йдеться у повідомленні Conflict Intelligence Team, фото посвідчення Чепіги їм надало анонімне джерело.

Читайте також: Підрозділ ГРУшника Чепіги міг бути причетним до загострення на Майдані, – ЗМІ

Розслідувачі оприлюднили фото водійського посвідчення

На фото на водійському посвідченні, зображено людина, дуже схожу на чоловіка, який в інтерв'ю російським пропагандистським ЗМІ назвав "Русланом Бошировим" і є підозрюваним в отруєнні у Солсбері російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

На правах вказано, що їх видали у російському місті Хабаровськ у 2009-му році на ім'я "Чепіга Анатолій Володимирович".

Фотографією з цього ж посвідчення у своєму Twitter поділився член групи журналістів-розслідувачів Bellingcat Арік Тоулер.

Він зазначає, що нове фото Чепіги-"Боширова" відкриває розслідувачам шлях до "непоганого таймлайну" полковника ГРУ – так би мовити, від його дитинства у Сибіру до історії з отруєнням Скрипалів.

Хто такий Анатолій Чепіга?
Народився 5 травня 1979 року. Він закінчив ДВЗКУ з відзнакою і потім служив у 14-й бригаді спецпідрозділу ГРУ, у підрозділі, який брав участь у другій чеченській війні.

У грудні 2014 року президент Володимир Путін надав Чепізі звання "Героя Росії" за виконання миротворчої місії. Ймовірно, що під миротворчою місією маються на увазі бойові дії в Україні, оскільки підрозділ Чепіги в кінці 2014 року зафіксували біля кордону з Україною.

Ім'я Чепіги вибито у списку імен біля пам'ятника маршалу Рокоссовському в ДВЗКУ. Документи на ім'я Боширова він отримав у Москві, де закінчив Академію ГУ ВС Росії.

Раніше стало відомо, що розслідувачі встановили особу другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів. Його ім'я обіцяли оприлюднити у вівторок, 9 жовтня.

Дивіться також: "Пісня про Солсберецький шпиль": у мережі набуває популярності відео про Боширова та Петрова

26 вересня група розслідувачів Bellingcat та видання The Insider оприлюднили розслідування, у якому з'ясували, що "Руслана Боширова" – одного з підозрюваних в отруєнні колишнього-російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, насправді звати Анатолій Чепіга і він має звання полковника ГРУ РФ.

5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.