В ефірі 24 Каналу політолог Тарас Загородній розповів, до яких маніпуляцій вдається американський президент, щоб Конгрес схвалив новий пакет допомоги.

Зверніть увагу США можуть сформувати новий світовий порядок – цей видихнувся: потужна промова Байдена

Байден врахував всі побажання

Створивши спільний пакет допомоги для України та Ізраїлю, адміністрація президента Байдена намагається об'єднати інтереси демократів й республіканців. Адже тем, які можуть їх об'єднати в американському політикумі, не так багато. У цьому випадку тема захисту Ізраїлю позитивно вплинула на рішення Республіканської партії.

У спільному пакеті допомоги також врахували побажання трампістів. Зокрема, підтримка Тайваню, будівництво стіни на мексиканському кордоні.

Там "запаковано" багато речей і висока імовірність, що спільний пакет допомоги ухвалять. Це велика можливість, яку відкривають Сполучені Штати перед Україною,
– сказав Загородній.

На думку політолога, зараз наша держава має велике вікно можливостей. Україна має шанс стати центром, на який будуть спиратися інші країни, і не бути залежною від Росії.

Яку політичну гру веде Байден: дивіться відео

Політична гра демократів

Демократична партія застосувала один з елементів політичної гри. Байден прагне показати, що республіканці не хочуть голосувати за потрібні для країни речі. У такий спосіб, він змушує їх голосувати, навіть якщо вони цього не хотіли.

"Можливо, маніпуляція, але водночас ефективна політика. США так і побудовані. Так зійшлися зірки, що ми стаємо в один ряд з Ізраїлем, який є багатопринциповим питанням для Сполучених Штатів. Ми повинні користуватися моментом і вчитися як просувати свої інтереси", – зазначив політолог.

Допомога Україні та Ізраїлю від США

  • Сполучені Штати Америки підтримують Україну в боротьбі за свободу, а також Ізраїль, який веде війну з терористами ХАМАС. Президент Байден вирішив надати безпрецедентний пакет допомоги країнам.
  • 19 жовтня Байден звернувся до нації та пояснив, чому США повинні підтримувати Україну та Ізраїль у протистоянні агресорам. Під час промови американський президент заявив, що наступного дня відправить до Конгресу запит на фінансування допомоги критичним партнерам.
  • Зазначимо, що спільний пакет фінансової допомоги становить 106 мільярдів доларів, з яких понад 60 планують виділити на допомогу Україні.