Відповідну інформацію Територіальна оборона Збройних Сил України оприлюднила ввечері 15 травня. Раніше у Міноборони повідомляли про те, що на Харківщині гарно йдуть справи в ЗСУ.

Важливо У нас є успішні операції, – Маляр каже, що на Сході росіяни не можуть просуватися далі

Наші бійці на Харківщині дійшли до кордону

Пане президенте, Верховний Головнокомандувач Збройними силами України, доповідаю: "Сьогодні, 15 квітня (очевидно, бійці обмовились та мовиться про 15 травня – 24 канал) 227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ вийшов на рубіж та кордон, на роздільну смугу з Росією, з країною-окупантом". Ми дійшли, пане президенте, ми тут,
– сказав боєць тероборони.

Також військовослужбовець додав, що з ними прикордонник, а за спинами бійців знак – 910/1.

Наші бійці витіснили ворога до кордону на Харківщині: дивіться відео

Влада повідомляла про успіхи на Харківщині

Варто пригадати, що 15 травня заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що ворог обстрілює всю територію Донецької та Луганської областей, проте має втрати як особового складу, так і техніки. Пояснила, що гарно йдуть справи на Харківському напрямку, проте не змогла назвати публічно всі деталі.

Перед цим радник міністра МВС Вадим Денисенко розповів, що наші герої роблять усе, щоб на Харківщині ворог не просто відступив, а покинув Україну. Він уточнив, що успішно триває контрнаступ ЗСУ на північному сході Харківщини.

Також Вадим Денисенко пояснив, що на Ізюмському напрямку на півдні Харківщини росіяни продовжують концентрувати свої сили та готуватися до ще одного удару в напрямку Слов'янська та Краматорська.

Хоч діяльність ворога не дає результатів, та на цьому напрямку в них ще є достатня кількість живої сили та техніки для нанесення ще одного удару.

Останні новини з Харківщини: коротко

  • У Генеральному штабі Збройних Сил України розповіли 15 травня, що Москва кидає на Харківський напрямок людей, яких мобілізувала на тимчасово окупованих територіях України. Мовиться про Луганську та Донецьку області. Роблять це для того, щоб не дозволити українським захисникам просунутись до кордону з Росією.
  • Також Росія постійно обстрілювала населені пункти Руські Тишки, Тернова та Петрівка. Крім того, окупанти безуспішно намагались вести наступальні та штурмові дії в районах населених пунктів Довгеньке та Богородичне.
  • У Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли, що бойовики тікали з поля бою під Харковом від ЗСУ. Так вони натрапили на російських прикордонників у Бєлгородській області в Росії. Командування бойовиків втекло, а всіх решта затримали росіяни. Їх тримають, адже не розуміють, хто вони та що з ними робити. Адже вони незрозуміло хто, ніде не числяться. Тобто Росія не веде жодних офіційних списків щодо цих людей – в російському війську панує повний хаос.

Дивіться також – у США заявили, що Україна виграла битву за Харків: відео