Про це йдеться у заяві МЗС Росії, яку опублікувала прес-служба відомства.

Читайте також: "РФ не місце в Радбезі ООН": українське МЗС прокоментувало гучний скандал за участі Росії

Раніше 24 Канал повідомляв, що 4 жовтня влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ).

"Ми неодноразово вказували нідерландській стороні, в тому числ та за дипломатичними каналами, що розв'язана в країні антиросійська кампанія шпигуноманії, що супроводжується цілеспрямованими "витоками" в ЗМІ про нібито скоєні кібератаки, завдає серйозної шкоди двостороннім відносинам", – йдеться в повідомленні.

Також, російські дипломати зазначили, що Нідерланди, які вислали росіян ще в квітні, чекали "майже шість місяців", щоб оприлюднити ці дані. На думку МЗС РФ, це приурочено до відкриття сесії Організації по забороні хімічної зброї, яке заплановано на 9 жовтня.

Симптоматично, що на фоны посилено роздутої в останні декілька років на Заході параної щодо "всесильних російських кібершпигунів", які при цьому, за логікою західних політиків, живуть у "відсталій Росії", будь-який громадянин нашої країни з мобільним пристроєм сприймається як шпигун,
– додали в російському відомстві.

У МЗС РФ підсумували, що з урахуванням всіх факторів вони прийшли "до висновку про чергову зрежисовану пропагандистську акцію щодо нашої країни".

Нагадаємо, 4 жовтня стало відомо, що Мін'юст США висунув звинувачення сімом росіянам у спробі втручання у роботу мереж великих міжнародних організацій, таких як Антидопингове агентство, Організація заборони хімічної зброї, Міжнародна асоціація легкої атлетики, FIFA та інші.