Про це Олена Зеркаль написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: "Цеглинка у будівлі холодної війни": Росія зреагувала на звинувачення Британії в кібератаках

Цивілізовані країни дотримуються процедур, ведуть розслідування, обґрунтовують свої позиції. А злодії лише вдаються до кібератак, крадіжок і маніпуляцій. Окрім атак на ОЗХЗ, атак також зазнала і Спільна слідча група, яка розслідує збиття літака МН17,
– зазначила дипломат.

Вона підкреслила, що розслідування збиття літака МН17 забирає безліч зусиль зі збору і аналізу доказів, а в цей час Росія лишень намагається маніпулювати фейками.

"Росія ж не лише як троль, намагається маніпулювати оманливими версіями і відвертими фейками. Росія, як банальний злодій, вдається до зламів систем, кібератак і спроб сфальшувати докази в рамках розслідування Спільної слідчої групи. На злодієві й шапка горить – краще порівняння до оприлюднених сьогодні фактів", – додала Зеркаль.

Вона також заявила, що оприлюднена інформація "має відкрити очі усьому світу".

"Оприлюднена сьогодні інформація має остаточно відкрити очі всім, що Росії не місце в Радбезі ООН. Натомість наш вибір, так само як і вибір Великобританії, Нідерландів та інших партнерів – ретельні розслідування, дотримання права і використання правових механізмів відновлення справедливості, у тому числі через Міжнародний Суд ООН", – підсумувала заступниця міністра.