Схожу диверсію агенти провели у лютому у Волгоградській області. Тоді партизани підпалили релейну шафу на станції Максима Горького.

До теми Росіяни на "Азовсталі" розміщують свої бойові вертольоти: "Атеш" показав разючі кадри

Нова диверсія "Атеш"

Агенти "Атеш" повідомили, що провели чергову диверсію у Росії. Цього разу вони підпалили релейну шафу біля залізничної станції "Головково" Сонячногірського району, Московської області.

"Атеш" знищив релейну шафу на залізниці: дивіться відео

Як пояснили партизани, цією дією вони ускладнили використання залізничної гілки навколо Москви, яку окупанти активно експлуатують у військових цілях.


Релейна шафа на залізниці у Московській області / Фото "Атеш"

Наша мета – зупинити військові поставки путінського режиму на лінію фронту. Це можна зробити!
– наголосили у русі.


Де знищили релейну шафу / Фото "Атеш"

Партизанський рух "Атеш" стежить за ворогом: останні новини

  • Агенти партизанського руху 4 березня повідомили, що у Джанкой в тимчасово окупованому Криму прибули оперативні групи ФСБ. Одним з пріоритетів їхньої діяльності є робота з підпіллям. До таких дій ворог вдався після того, як зникло кілька російських військових на півострові.
  • Партизани також вишукують місця розташування ворожого озброєння. Так, на Чкаловському аеродромі, що розташований у місті Щелково Московської області, агенти виявили систему ППО "Панцир С-1". Окрім того, партизанам вдалося виявити радіолокаційні комплекси 5Н87 у тимчасово окупованому Криму.
  • Ворог зазнав шалених втрат під Авдіївкою, однак намагається ретельно приховати це. Втім, агенти руху "Атеш" помітили, як росіяни перекидають десятки одиниць пошкодженої та знищеної техніки.