Захисник загинув у районі населеного пункту Чернещина Ізюмського району на Харківщині. Йому було лише 45 років.

Зверніть увагу Залишилися батьки й дружина: на війні загинув боєць Нацгвардії й палкий фанат "Полісся"

Що відомо про загиблого воїна

Павло Зінов’єв народився 6 квітня 1978 року і закінчив Стебницьку загальноосвітню школу №18.

До лав ЗСУ чоловік вступив ще на початку повномасштабного вторгнення Росії. З квітня 2022 року Павло активно захищав Україну на передових позиціях фронту.

На фронті захисник виконував обов'язки радіотелефоніста у відділенні збору та опрацювання даних розвідки взводу управління розвідувальної роти військової частини А4056.

Однак, на жаль, 23 липня Павло отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям. У чоловіка залишилася лише матір.


Загиблий Павло Зінов’єв / фото Дрогобицька міська рада

Болючі втрати України на фронті

  • Нещодавно на Луганщині загинув В'ячеслав Ключинський. Тепер йому назавжди залишиться 24 роки. Зауважимо, що В'ячеслав Ключинський – один із лідерів фанатського руху "Полісся", боєць однієї з бригад Нацгвардії, представник молодого колективу Zhytomyr Lads.
  • На Сумщині після атаки на Білопілля загинув молодий рятувальник Сергій Антоненко. Це важка втрата для багатотисячної родини ДСНС. Сергію Антоненку було лише 22 роки. Він був старшим лейтенантом служби цивільного захисту.
  • До речі, український кінорежисер Олег Сенцов 21 липня повідомив, що на фронті загинув український журналіст Дмитро Рибаков з позивним "Репортер". Раптова смерть настигла чоловіка, коли він виконував своє бойове завдання.