Вилучену із продажів суму чоловік передав місцевому громадському фонду. Тут говорять, що на ці кошти буде здійснена окрема цільова закупівля.

Читайте також Хто може отримати грошову допомогу від міжнародних організацій: повний перелік

Як прості українці допомагають ЗСУ

Миколі Івановичу 85 років. Все життя він прожив у Сумах. Цього літа в нього помела дружина, а перед цим – син. Тож він вирішив продати квартиру та дачну ділянку.

Свою племінницю він попросив підшукати волонтерський фонд, який збирає кошти на потреби захисників. Так він прийшов до громадського фонду "Суми", якому передав 35 тисяч доларів на потреби українських військових.

Зараз чоловік живе у приватному будинку. Представники фонду зазначають – зробили все можливе, аби переконатися, що Микола Іванович дійсно спроможний зробити такий внесок і не потребує цих коштів. Крім того, чоловік розповів, що пропрацював 46 років на заводі імені Фрунзе, тож пенсії на життя йому вистачає. У фонді додають, що пенсіонер був переконливим, а емоції від зустрічі із ним – не передати словами.

На ці кошти буде здійснена окрема цільова закупівля щодо якої вже розпочалися консультації з військовими.

Пенсіонер із Сум передав 35 тисяч доларів на допомогу ЗСУ: щемливе відео

Українці, розчулені таким кроком, вигадують різноманітні способи віддячити Миколі Івановичу за такий героїчний крок.

Притула закликає не розслаблятися з волонтерською допомогою

Притула розповів, що у волонтерській діяльності відчувається зменшення об'єму донатів у порівнянні з кінцем лютого – початком березня. Однак у великих фондів є можливість працювати більш масштабно та комплексно, тому його фонд перейшов до проєктних зборів.

Він зазначив, що зараз Фонд Сергія Притули намагається перемкнутися на роботу з бізнесами.

Нагадаємо – 10-річна дівчинка сама зібрала 21 тисячу гривень для ЗСУ: дивіться відео