60-поверховий скляний хмарочос швейцарської архітектурної фірми Herzog&de Meuron на Нижньому Манхеттені постійно порівнюють з настільною грою "Дженга" через схожу конструкцію. Апартаменти там вже купили такі зірки, як музикант Френк Оушен, актор Кіген-Майкл Кі та архітектор Лі Мінделу.

Читайте також: Чорний будинок у Новій Зеландії: чим він особливий

Світлий пентхаус з панорамними вікнами площею 483 квадратних метрів поки чекає свого господаря. Ремонт там уже завершили за проектом Джейна Сайденберга з Studio D, тому щасливчик зможе одразу в'їхати туди, заплативши 29,5 мільйонів доларів.

Відкрите планування і високі панорамні вікна дозволяють милуватися горизонтом з будь-якої точки квартири. Меблі в дусі mid-century в нейтральних тонах – ніщо не відволікає від захоплюючих краєвидів зовні.

На відкритій терасі площею 111 квадратних метрів, є місце для 30 осіб. Там можна повечеряти під зірками, а потім піти погрітися до каміна у вітальні. Кухонний острів у формі рояля виготовлений з граніту Absolute Black і має скульптурну плаваючу стільницю з поверхнею від Miele. Холодильник і морозильник Sub-Zero акуратно приховані за скляними панелями.


Кутова спальня виходить на захід і має окрему терасу з видом на річку Гудзон. Стіни ванної викладені з вузької мармуровою плиткою, а теплі підлоги – травертином.