Це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст видання The Insider Тимур Олевський. Він наголосив, до якої ПВК перейшли найманці Пригожина.

Дивіться також Авторитет Путіна різко падає, Пригожин бере участь у кастингу на нового фюрера, – Піонтковський

Де більше грошей

За словами Тимура Олевського, як би ПВК "Вагнер" не демонструвала свою силу, вбиваючи кувалдою по голові своїх же бійців, командири запросто переходять до інших угрупувань. Питання тільки в одному – грошах.

Наприклад, в ПВК "Редут", яке створило російське Міноборони, перейшли з ПВК "Вагнер". Є схеми і певні умови, за яких це можна зробити,
– відзначив він.

Звісно, не виключаються "ідеологічні" в ПВК, але більшість готова переходити туди, де платять більше.

Тимур Олевський про останні заяви Пригожина: дивитись відео

Пригожин хоче вижити

Щодо самого Євгєнія Пригожина, то його перебування в Бахмуті – гарантія життя, припустив Олевський. Поза фронтом очільник ПВК "Вагнер" втратить не тільки свою "структуру", але його самого можуть прибрати.

"Пригожин – більшовик ленінського типу, який знищить разом з Путіним систему керування країною. Але система це розуміє і по ідеї має себе захищати. Вона може себе не захистити, якщо протистояння між шматками цієї системи буде настільки велике, що вони будуть злорадно дивитися, як знищують одних, думаючи, що вбивають ворогів. А потім дивуватися, чому вбивають їх самих", – сказав опозиційний журналіст.

Протистояння Пригожина та Путіна: останні новини

  • Владімір Путін хотів би позбутися Євгєнія Пригожина та в нього є "козирна карта" на свою користь. Ба більше – в нього ще є шанси вижити після поразки під Бахмутом.
  • Якщо не прибрати, то бодай повернути до покірності – останній час Пригожин не пестить Путіна своїми заявами. Він явно має свої політичні амбіції, але в Росії їх можуть обламати силовики.
  • Також Пригожин різко висловлюється в бік російського МО. Це може бути спроба самоствердитися і у такий спосіб побудувати політичну кар'єру.