Кореспонденти 24 Каналу повідомляють про вибухи. У повітряному просторі України фіксували "Кинджали" та крилаті ракети.

Дивіться також Летюча смерть: що відомо про ракети Х-101, які Росія знову застосувала проти України

Ракети на Київ

Мер Києва Віталій Кличко о 10:24 написав, що в передмісті Києва працюють сили ППО.

Не нехтуйте сигналом повітряної тривоги. Подбайте про власну безпеку, перебувайте в укриттях до відбою та не знімайте роботу ППО,
– написала поліція Києва.

Приблизно о 10:29 у Києві пролунали гучні вибухи. Інформацію підтвердив міський голова. За кілька хвилин до цього Повітряні сили писали про "Кинджал" у Сумській області. Зазначалося, що ракета прямує через Чернігівщину у південно-західному напрямку, тобто на Київ.

Згодом повідомили про пуск ще одного "Кинджала" – також курсом на столицю. До того ж крилаті ракети, які прямували на захід від Житомирської області змінили курс.

Кличко о 10:36 написав про виклик медиків у Соломʼянському районі. На місце відправилася бригада. Після вибухів над містом здіймається дим.

О 10:39 Повітряні сили повторно закликали киян перебувати в укриттях. Вони попередили про ймовірні гучні звуки – роботу ППО по ворожих ракетах. На Півночі зафіксовано дві групи крилатих Х-101 зі сходу та із заходу на Київ.

Уже о 10:44 у місті знову чули вибухи. Зазначається, що їх було близько 5. Зафіксовано падіння уламків у Дніпровському, Голосіївському та Солом’янському районах. Попередньо є займання. Інформація щодо руйнувань і потерпілих уточнюється.

Згодом з'явилася інформація про те, що в Києві евакуюють людей зі станції метро "Лукʼянівська". За даними ЗМІ, попередньо, поруч був приліт. Там фіксують дуже багато диму.

Станом на 11:06 у повітряному просторі Києва ракет не фіксують.