Литвиненко попередив західних партнерів та наголосив, що "Путін брехав, бреше і продовжуватиме брехати".

Читайте також Чи була Україна близька до миру під час переговорів з Росією: Зеленський дав остаточну відповідь

Поступка територій Росії в обмін на мир була б жорстокою зрадою українців, які залишилися під насильницькою окупацією. Ще більше невинних людей буде вбито, ще більше кинуто до підвалів,
– пояснив новий секретар РНБО.

Путін не відмовиться від своїх планів

Передчасна мирна угода з Росією, яка вимагатиме від України відмови від території, немає жодного сенсу з ще однієї причини.

Угода, укладена з компульсивним брехуном, ймовірно, означає лише одне: він перегрупується, переозброїться і спробує ще більше через два-три роки. Російський лідер підсів на ідею завоювання України,
– додав Литвиненко.

За його словами, наступного разу Путін не буде робити помилок, а підготує свою операцію набагато ретельніше, за всіма законами "військового мистецтва".

"Переговори" з Росією: останні новини

  • Владімір Путін після масованого ракетного та дронового удару по енергетичних об'єктах України 11 квітня заговорив про переговори з нашою державою. Він заявив, що Росія нібито ніколи не відмовлялася від мирного вирішення конфлікту.
  • "Помирити" Україну та Росію хоче також Дональд Трамп. Він неодноразово заявляв, що має план, як завершити війну за 24 години. The Washington Post стверджує, що мирна ініціатива експрезидента полягає у відмові України від своїх територій на користь Росії. Йдеться про те, аби Київ погодився визнати російськими Крим і Донбас.
  • Володимир Зеленський сказав, що не чув особисто від Трампа ідей щодо припинення війни. Президент також заявляв, що запросив Трампа до України, аби він зміг "побачити все своїми очима і зробити власні висновки".