Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі 24 каналу. Він зазначив, що його дивують заяви деяких країн про необхідність "пожвавити перемовини".

До теми Вже не десятки, а сотні, – Подоляк розповів про постачання зброї Україні від Заходу

Президент чітко розуміє, коли мають бути переговори

Зеленський – людина, яка найбільш занурену, як в тему війни, так і в переговорний процес. Він чітко розуміє, яка має бути послідовність дій. Не треба приїжджати на 2 – 3 дні сюди і думати, що тут – такі дивні хлопці, що не розуміють, що робити,
– сказав Подоляк.

Радник голови ОП зауважив: цей процес – дуже складний, а Україна точно розуміє свої цілі у цій війні. Щодо переговорів, то їх поставили на паузі, адже вони станом на сьогодні – не на часі. У Москві ще вважають, що можуть завдати Києву тактичної поразки.

Для того, аби повернутись в нормальний переговорний процес, Україні треба перемогти Росію на полі бою. Після цього позиції української сторони на перемовинах будуть суттєво підсилені.

Читайте також Одна з найуспішніших операцій, – Подоляк про звільнення Зміїного

Переговори між Росією та Україною: останні новини

  • На думку генсека НАТО Єнса Столтенберга, війна Росії в Україні завершиться перемовинами. Обов'язок Альянсу забезпечити Києву максимально сильну позицію.
  • Передусім мовиться про військову, економічну та дипломатичну допомогу.
  • Глава уряду Британії Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін зараз не сприймає серйозно перемовини з українською владою.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначив, що переговори відновляться після успішних контрнаступів ЗСУ.

Коли Путін може вийти з України: дізнайтесь у відео