Звільнені люди понад 53 дні перебували у полоні у Секторі Гази. Їх передали представникам Червоного Хреста у Єгипті.

До теми ХАМАС звільнив ще одну групу заручників: серед них трирічні близнючки

Чергова група ізраїльських заручників повернеться додому

Журналісти зазначили, що очікується, що вже 29 листопада буде звільнено ще 10 заручників, і загалом до вечора 28 листопада будуть повернуті 20 заручників. У WSJ зазначили, що угода виконується вже п'ятий день поспіль, попри заяви сторін про порушення перемир'я.

За даними газети, офіційні особи Єгипту та Катару оголосили, що учасники переговорів активно закликають обидві сторони продовжити поточну паузу.

Крім того, у виданні The Times of Israel наголосили, що тимчасове перемир'я між Ізраїлем та ХАМАС було продовжене на два дні "для того, щоб доставити додаткову допомогу в Сектор Гази й звільнити якомога більшу кількість заручників і полонених".

Інформацію щодо продовження режиму припинення вогню підтвердили у США та Катарі.

Водночас речник Армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі заявив, що продовження тимчасового припинення вогню все ще не ухвалили остаточно.

ЦАХАЛ заявив про порушення перемир'я ХАМАС

  • В Армії оборони Ізраїлю 28 листопада повідомили, що ХАМАС порушив режим припинення вогню. Зокрема, палестинські бойовики обстріляли територію півночі Сектору Гази.
  • Внаслідок нападу ХАМАС кілька ізраїльських військових зазнали легких поранень. На атаку ЦАХАЛ мусив відповідати зустрічним вогнем.
  • Водночас у військовому крилі ХАМАС заявили, що буцімто стрілянину першим почав ЦАХАЛ, а палестинські військові відповідали на нього. За словами представника палестинців, ХАМАС "відданий перемир'ю доти, доки його дотримується противник".
  • Варто зазначити, що 27 листопада сторони домовилися продовжити режим припинення вогню ще на два дні. Це означає, що буде звільнено мінімум 20 ізраїльських заручників і 30 палестинських ув'язнених.