Президент Зеленський дав інтерв'ю українським журналістам, у якому поділився своїми очікуваннями від подальшої ситуації у війні Росії проти України. Володимир Зеленський переконаний, що Україна здатна отримати перемогу на полі бою, проте важливою є і дипломатична складова.

Читайте також Велике інтерв'ю подружжя Зеленських на третю річницю інавгурації: головні тези

Зараз це (перемовини між Україною і Росією – 24 канал) як автомобіль, не бензиновий і не електрокар, гібрид, тому і війна така, складна, і перемога буде дуже складна, вона буде і кривава, вона точно буде в бою, але кінцівка точно буде в дипломатії. Я впевнений в цьому,
– зазначає президент України.

Перемовини із Росією

За словами Зеленського, раніше він вважав, що закінчити війну з РФ можна "суто діалогом" і що у цього діалогу є "відповідний термін", на думку президента саме дипломатичним шляхом можна було зупинити цю війну.

"Я впевнений, що буде перемога. Щиро впевнений із першого дня, адже ми впевнено йдемо саме цим шляхом", – говорить Зеленський.

Зеленський зазначив, що раніше був переконаний, що війну із Росією можна закінчити лише за столом перемовин. Він також додав, що є певні речі, які потребують врегулювати тільки на дипломатичному полі.

Ми хочемо повернути все (окуповані території – 24 канал), а Росія хоче забрати все, тому кінцівка війни за дипломатією,
– говорить президент Зеленський.

Варто додати, що Володимир Зеленський від початку широкомасштабного вторгнення перебуває в Києві. Йому неодноразово пропонували покинути країну, але він відмовлявся.

Ще 23 лютого, під час візиту президента Польщі Анджея Дуди до Києва Володимир Зеленський сказав, що впродовж найближчих годин Росія розпочне повномасштабне вторгнення в Україну. Про це Дуда сказав в інтерв'ю виданню Polska Times.

Впродовж широкомасштабної війни президент України майже щодня звертається до світових лідерів, багато з яких вже побачили на власні очі звірства армії окупантів.

Президент України Володимир Зеленський сказав, що перебуває на постійному зв’язку з фон дер Ляєн та подякував їй за підтримку, йдеться про надання Україні фінансової допомоги на відбудову та реконструкцію. Про деталі розмови повідомила і сама фон дер Ляєн.

За її словами, разом із Володимиром Зеленським вони крок за кроком обговорили запропонований учора план ЄС щодо надання допомоги та реконструкції в Україні.

До слова: Як Україна переконала партнерів допомагати їй – дивіться відео