Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Борисом Джонсоном та студентами. Про які умови мовиться – розповідає 24 Канал.

Читайте також Від сил на землі до неба: Зеленський розповів, яка військова техніка передусім потрібна Україні

Які передумови мав на увазі президент Зеленський

Напередодні, у День Соборності України, президент України та член британського парламенту Борис Джонсон провели зустріч зі студентами з усіх регіонів України, а також з представниками Військового інституту КНУ. Подія відбулася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Зустріч президента України, ексміністра Британії Бориса Джонсона та студентів / Фото з сайту президента

Володимир Зеленський запевнив, що Україна точно переможе у цій повномасштабній війні. Щоби це сталося у 2023 році, необхідно виконати 2 важливі умови: зберігати єдність і місць зсередини та ззовні.

Швидкість (Перемоги – 24 Канал) залежить від декількох речей: міцності всередині України та міцності ззовні – допомоги партнерів. І не можна допускати уповільнення процесів що ззовні, що всередині, бо це затягуватиме війну,
– пояснив президент.

Слова президента Зеленського підтвердив експрем'єр Великої Британії Борис Джонсон. На думку політика, для завершення війни найперше, що потрібно, – це якнайшвидше надати Україні всю необхідну зброю, що і збираються робити справжні союзники української держави.

Зверніть увагу Проблему не вирішать: Зеленський розповів, що дасть Україні постачання західних танків

Зеленський заявив, що Путін готує новий наступ на Україну

  • В інтерв'ю німецькому телеканалу ARD президент України Володимир Зеленський повідомив, що росіяни готують новий наступ. За його словами, він може початися з будь-якого боку.
  • "Путін думає, де на нас наступати. Ми думаємо, де захищатимемось. Це зовсім різні сприйняття світу й підходи" – підкреслив президент. Володимир Зеленський додав, що війну як проблему має усвідомити весь світ, а не лише Україна.
  • Президент вважає, що Путін може наступити на Сході чи Півдні країни. Такі припущені обґрунтовані тим, що російський диктатор ставив собі за мету вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей.