Володимир Зеленський заявив, що західні союзники занадто довго приймають ключові рішення щодо військової підтримки України. За його словами, прискорення передачі допомоги допоможе досягти Україні успіху на полі бою.

Дивіться також Елемент гри: що вказує на можливий дозвіл бити зброєю США по Росії

Україна все ще має непогані шанси

Президент України в інтерв'ю західному виданню сказав, що дозволив би іншим оцінювати його роботу як лідера країни, яка перебуває у стані війни, але він висловив вдячність українському народу за його стоїцизм перед обличчям лиха. Він також наполягав, що Україна все ще може виграти війну, попри невдачі останніх місяців.

Я вважаю, що нам потрібно пройти цей шлях до кінця, і бажано вийти переможцями. Хоч сьогодні всі дещо скептично дивляться на слово "перемога", я розумію, що це важко, тому що це довго,
– сказав Зеленський.

Як західна допомога наблизить Україну до перемоги

  • На думку Володимира Зеленського, майже всі рішення, ухвалені західними союзниками щодо допомоги Україні, запізнюються приблизно на рік. Президент вважає, що постачання зброї нашими партнерами є "одним великим кроком вперед, але перед цим двома назад".
  • Також Зеленський говорить, що союзникам варто допомагати Україні конкретними діями. Він говорить, що західні літаки могли б збивати російські ракети над українською територією, рятуючи життя людей.
  • Втім, щоб переламати ситуацію на фронті, на думку Зеленського, потрібно доукомплектувати резерви. Більшість наявних нині бригад треба доповнювати людьми, адже багато з них наразі порожні.
  • Крім того, необхідні регулярні та стабільні поставки зброї західними партнерами. Президент зазначив, що високі шанси з'являться лише тоді, коли буде паритет один до одного в техніці.