Апетити орди зростають

Щоб спробувати провести там фейкові "референдуми", які дозволять анексувати Луганщину й Донеччину і поставити Україну перед фактом – тепер "російським" вже є не тільки Крим, тепер "російським" вже є не тільки окупований росіянами Севастополь, це чудове українське місто. Тепер "російськими" мають стати Луганська, Донецька, а можливо і Херсонська області.

Схоже Чому від перемоги України над Росією залежить доля світу

І це можна простежити і у воєнних діях росіян на українській землі, й у тому, які політичні кроки вони здійснюють в тих регіонах, які перебувають під їхньою окупацією.

Мертвонароджені перемовини

У своєму інтерв'ю білоруському телебаченню керівник російської делегації на перемовинах із Києвом Володимир Мединський говорить, що Росія ніколи не відмовлялася від перемовин і готова до продовження діалогу, однак заморожування таких перемовин, за словами Мединського, було винятково ініціативою України.

Це не є правдою вже з цього погляду, що на перемовинах РФ українська делегація постійно зустрічалася з тим, що російські представники повторювали відомі божевільні вимоги свого президента Володимира Путіна:

  • визнання "російськими" українських окупованих територій – Криму і Донбасу.
  • Так звана "денацифікація", яка, як ми можемо всі зрозуміти за місяцями цих воєнних дій, є просто знищенням українців – тобто підтвердження права російської бандитської армії вбивати українців.
  • "Демілітаризація" – тобто роззброєння української армії, щоб дати можливість російським вбивцям вбити якомога більше українців.

І це, звичайно, ніякі не перемовини. Адже про що мають йти перемовини? Яким чином російська армія забереться геть і з тих регіонів, які вона окупувала після 24 лютого 2022 року, і з тих регіонів, які були окуповані Володимиром Путіним та його бандою у 2014 році.

Цікаве Путінці задіяли на Луганщині нову тактику: чи вдасться їм "проковтнути" Сєвєродонецьк

Мрії Кремля скінчаться Гаагою

Тому будь-які переконування Мединського, що росіяни готові до перемовин, означають тільки одне: колишній російський міністр так званої культури, який тільки вигадував мерзенні історичні міфи про те, що відбувалося в Росії перед його народженням, просто готовий прийняти капітуляцію України, що абсолютно нормально для будь-якого колаборанта (а Мединський – це звичайний зрадник власної країни, він народився на Черкащині), який хоче служити злу і аж здурів від цього свого зрадництва.

Так-от, нешанований Мединський (якого тільки божевільний назве паном, тому що він ніякий не пан – слуга свого господаря), ніякої капітуляції України не буде. Рано чи пізно росіянам доведеться погодитися із крахом своїх імперських амбіцій. А таких, як ви, після перемовин звичайно ж треба запросити на міжнародний судовий процес над військовими злочинцями – як тими, у кого руки у крові, так і такими пропагандистами, як ви. І вирок на цьому судовому процесі закінчить вашу ганебну кар'єру.

Актуальне – дідусь в окупованому Херсоні яскраво дав відсіч російським пропагандистам: дивіться відео