Волкер зауважив, що Лукашенко посадив за ґрати всіх, хто був проти нього, тож, такий розвиток подій є цілком логічним. Про це він сказав в інтерв'ю Крим.Реалії.

Актуально Євросоюз вимагає від влади звільнити політичних активістів у Білорусі

Також Волкер не вважає, що Росія планує втручатися у справи Білорусі.

Якби Кремль вважав, що російське втручання все ж необхідне, вони зробили б так, щоб про це втручання попросила сама Білорусь. Тоді б це виглядало як такий дружній жест,
– пояснив Курт Волкер.

Він сказав, що глядачі мають розуміти, що "Москва чи не повністю контролює білоруські спецслужби". І якби росіяни захотіли втрутитися, вони б не мали жодних проблем.

Цікаво Опоненту Лукашенка на президентських виборах знов продовжили арешт

Білоруських опозиціонерів масово садять до в'язниці

  • Зауважимо, що влада Білорусі радикально налаштована проти опонентів чинного президента країни Олександра Лукашенка. Підтвердженням цього є неодноразові затримання активістів та кандидатів у президенти під час мирних мітингів.
  • Так, один опозиціонер Лукашенка Сергій Тихановський перебуває під вартою, днями суд продовжив йому арешт на 15 діб.
  • На Тихановського повісили адміністративне правопорушення, тому кандидатом у президенти зареєструвалася його дружина – Світлана Тихановська. Їй довелося вивезти своїх дітей з Білорусі до Євросоюзу через погрози того, що влада може їх відібрати.
  • Білоруський опозиціонер та екскандидат у президенти Валерій Цепкало також терміново покинув країну. Разом зі собою він взяв дітей. Причиною цьому стала інформація про його можливий арешт.