Про історію Дмитра Сивака 24 канал розповідав у рамках проєкту СВОЇ. Чоловік, який був змушений покинути рідний дім з сім'єю, переконаний – обов'язок кожного українця зараз боротись – якщо не на фронті, то у тилу.

Все можна прочитати тут Якщо я не стріляю, то маю подавати набої, – Дмитро з Херсонщини про допомогу ЗСУ і власну справу

Зараз волонтерам бракує рук для плетіння сіток

ЗСУ потрібні не лише донати, а часом банально – працьовиті руки та кілька годин часу на тиждень. Необхідність у маскувальних сітках – дуже велика на фронті. Їх постійно "замовляють" наші захисники, адже це – їхня безпека та життя.

Маскувальні сітки необхідні на фронті

Саморобна маскувальна сітка, розповідає Дмитро, "живе" дуже мало. Далі її потрібно викидати.

Маскувальні сітки дуже потрібні на "передку". А ці сітки – вони ж не заводські – тому один бій і її вже нема. А бої там зараз дуже сильні і відбуваються постійно. Часом сотні воїнів потрібно сто сіток,
– розповів Дмитро.

Сітки плетуть у волонтерських центрах по всій Україні і всі вони стикаються з проблемою – бракує охочих долучитись до цієї справи.

Дмитро Сивак сподівається, що акція з плетіння сіток згодом відбуватиметься щотижня. Волонтер каже: нічого з собою брати не потрібно, усіма матеріалами забезпечать. Головне – це час та бажання допомогти тим, хто в окопах.

Плести сітки вчитимуть волонтери

На першій зустрічі, каже організатор, буде проведений майстер-клас для всіх охочих. Волонтери навчать, як правильно і швидко плести маскувальні сітки.

Радимо прочитати Хто там залишився – не зрадники, а герої, – переселенець про людей, які досі в Херсоні

Дивіться у відео – історія маріупольчанки, чоловік якої потрапив у полон: